Servis

Provádíme spolehlivě záruční i pozáruční opravy černobílých a barevných multifunkčních zařízení a tiskáren. Specializujeme se na výrobky firem Konica Minolta a Develop, se kterými máme více než 20-ti leté zkušenosti. Provádíme pravidelnou údržbu a čištění strojů, instalace a nastavení strojů do firemních sítí, tisk, skenování a další SW práce. Samozřejmostí je i kvalitní zaškolení obsluhy.

Dále provádíme servis multifunkčních strojů a tiskáren těchto výrobců:

Konica Minolta, Canon, Brother, DEVELOP, EPSON, OKI, Kyocera a Hewlett Packard

Pro tyto stroje dodáváme veškeré náhradní díly i spotřební materiál.


Zákazníkům garantujeme vysokou technickou odbornost a špičkovou úroveň zákaznické péče. 95% oprav jsme schopni vyřešit na místě u zákazníka už při první návštěvě. V případě nutnosti dílenské opravy zapůjčíme náhradní stroj odpovídajícího modelu.

Expresní servis poskytujeme do 4 hodin!

Servisní zásah provádíme u zákazníka do 24 hodin od nahlášení závady techniky na našem telefonu 608 158 472.
Expresní servis multifunkčních strojů a kancelářské techniky zajišťujeme do 4 hodin.

Servis kopírek a další kancelářské techniky provádí náš odborný tým profesionálně vyškolených servisních techniků. Jejich technické dovednosti jsou prohlubovány a prověřovány na pravidelných servisních školeních.

Autorizovaný servis Konica Minolta s certifikací

Poskytování kvalitní servisní péče vyžaduje mimořádnou zručnost a znalosti. V této souvislosti klademe vysoké nároky na odbornost a vědomosti našich servisních specialistů. Na rozdíl od konkurence totiž nejedeme závadu jen zjišťovat, ale rovnou ji vyřešit. Neustále proto monitorujeme dílčí hodnoty výkonnosti našich servisních služeb pro jejich další kvalitativní růst. Tento trvalý rozvoj nám umožňuje poskytovat zákazníkům špičkový servis kopírek a kancelářské techniky.

Kontaktní formulář