Černobílé multifunkční stroje

  • snažíme se u zákazníka snižovat náklady na tisk a zpracování dokumentů
  • naše nabídka zahrnuje černobílé i barevné stroje
  • zajišťujeme komplexní služby a technickou podporu spojené s jejich provozem
  • na všechny stroje poskytujeme záruční i pozáruční servis
  • dodáváme veškerý spotřební materiál včetně xerografického papíru

Konica Minolta bizhub 3622

Malá, přesto velice výkonná černobílá multifunkční kopírka Konica Minolta bizhub 3622 vhodná přímo na váš pracovní stůl, kde bude vždy okamžitě připravená pro plnění vašich požadavků. Díky svým kompaktním rozměrům se stane neocenitelným pomocníkem přímo na vašem pracovním stole. Multifunkční kopírka nabízí všechny potřebné funkce pro tisk, kopírování, faxování a skenování dokumentů.

Konica Minolta bizhub 225i

Modulární černobílý multifunkční kopírovací stroj Konica Minolta bizhub 225i vyniká vysokou flexibilitou. Multifunkční zařízení v sobě spojuje funkce černobílé kopírky, černobílé síťové tiskárny a barevného síťového skeneru. Stroj lze dále rozšiřovat velkým množstvím volitelného příslušenství a tím i navyšovat další funkcionality stroje.

Konica Minolta bizhub 227

Černobílý multifunkční kopírovací stroj Konica Minolta bizhub 227 je určen pro firmy, které uvažují o náhradě jednoúčelových kopírek a tiskáren za jeden multifunkční stroj. Při kopírování, tisku rozsáhlých sestav dokumentů a barevném skenování multifunkční stroj nabízí velice jednoduchou obsluhu. Svými funkcemi určitě vyhoví požadavkům každé menší pracovní skupiny

Konica Minolta bizhub 266

Černobílý multifunkční kopírovací stroj Konica Minolta bizhub 226 vyniká vysokou flexibilitou. Multifunkční zařízení v sobě spojuje funkce černobílé kopírky, černobílého a barevného skeneru a černobílé tiskárny. Stroj lze dále rozšiřovat velkým množstvím volitelného příslušenství. Tak jako poroste vaše firma, tak mohou růst funkcionality vašeho kopírovacího stroje.

Konica Minolta bizhub 308e

Zařízení bizhub 308e od společnosti Konica Minolta kombinuje obsáhlé možnosti černobílého výstupu s flexibilními a kreativními funkcemi barevného vstupu. Díky efektivnímu a výkonnému barevnému skenování lze bizhub 308e dokonale integrovat do jakéhokoli pracovního prostředí. V kombinaci s rychlostí černobílého výstupu 30 stran za minutu může rozšířit Vaši tiskovou flotilu přesně podle Vašich potřeb. Jako opravdová A3 multifunkce zajišťuje kompletní práci s dokumenty v kanceláři – tisk, kopírování, skenování.

Konica Minolta bizhub 368e

Černobílý multifunkční kopírovací stroj Konica Minolta bizhub 368e je určen pro nasazení ve velkých pracovních skupinách a korporátním prostředí jako centrální komunikační centrum, které poskytuje všem uživatelům rozsáhlé možnosti zpracování dokumentů. Při kopírování, tisku, barevném skenování a volitelně i při faxování si multifunkční stroj zachovává jednoduchou obsluhu a především velice nízké provozní náklady.Technologie, které si rozumí s našimi stroji

Poptávkový formulář

Zadejte prosím Váš e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat.