Digitalizace a vytěžování dokumentů

Převeďte data z papíru do systému jedním kliknutím.

Ruční přepisování z papíru do počítače se nevyplatí. Zvyšuje chybovost i mzdové náklady a ubírá zaměstnancům čas na důležitější práci. Všechny tyto problémy dokážou vyřešit inteligentní nástroje pro digitalizaci dokumentů od Konica Minolta.

Převádějte papírové dokumenty do prohledávatelného či editovatelného formátu přímo z panelu multifunkcí Konica Minolta 

FlowCap

FlowCap je komplexním univerzálním řešením, které umožňuje převádět papírové dokumenty do editovatelné či prohledávatelné podoby a následně je ukládat v digitálních úložištích nebo použít v navazujících systémech. S řešením FlowCap eliminujete pracné a časově náročné přepisování papírových dokumentů do vašich firemních systémů a současně zvýšíte efektivitu vyhledávání informací.

FlowCap nabízí široké možnosti pro zpracování fyzických i digitálních dokumentů. Ty mohou být po převodu automatizovaně zasílány do předdefinovaných cílových destinací (síťové složky, e-maily, CRM a ERP systémy, …) a doplněny o metadata. Intuitivní ovládání plně propojitelné s multifunkčními zařízeními Konica Minolta i propracovaná mobilní aplikace umožňují uživatelům pohodlnou a rychlou digitalizaci papírových dokumentů.  Díky flexibilitě nasazení může řešení fungovat jak v cloudu, tak v prostředí IT infrastruktury zákazníka.

ABBYY FineReader Server

ABBYY FineReader Server, navržený pro velkoobjemovou konverzi dokumentů, automaticky převádí velké objemy dokumentů do digitálních knihoven, které lze prohledávat a sdílet. Tento produkt pro konverzi OCR na bázi serveru převádí naskenované a elektronické dokumenty do formátů PDF, PDF/A, DOC/X, nebo jiných formátů pro vyhledávání, dlouhodobé uložení, spolupráci nebo další zpracování – rychle, přesně a automaticky.

ABBYY FlexiCapture

Komplexní řešení pro automatizované zpracování faktur, formulářů a dalších typů dokumentů. Aplikace automaticky rozpozná, o jaký typ dokumentu se jedná a vytěží z nich požadované údaje. Díky učícímu mechanismu neustále zdokonaluje výsledky zpracování.

ABBYY FlexiCapture je inteligentní řešení pro vytěžování dat z dokumentů bez nutnosti ručního vyhledávání údajů a jejich přepisování nebo kopírování. Je určeno všem firmám a organizacím, které pracují s desítkami, stovkami až tisíci dokumenty denně a hledají řešení, jak zefektivnit procesy související se zpracováním dokumentů. Právě těm je ABBYY FlexiCapture určen – s jeho pomocí lze výrazně snížit dobu potřebnou ke zpracování dokumentů, významnou část zpracování plně zautomatizovat a získaný čas zaměstnanců využít jinak – lépe.

Požadavky, které ABBYY FlexiCapture řeší:

  • automatizované třídění dokumentů, jejich klasifikace, indexování a vytěžování dat ze všech typů dokumentů
  • možnost rychlého nasazení a snadného použití
  • škálovatelnost a optimalizovaný výkon
  • flexibilní nástroje pro integraci a přizpůsobení
  • plná kompatibilita s běžnými standardy

ScanFlow

Použití multifunkčních zařízení Konica Minolta s aplikací ScanFlow je ten nejjednodušší způsob, jak všem svým zaměstnancům zpřístupnit možnost převodu papírových dokumentů do Wordu nebo Excelu, aniž by museli použít jakoukoliv další aplikaci, nebo zvláštní, pro tyto účely určený přístroj. Již vytištěné dokumenty tak lze snadno upravovat bez nutnosti pracného přepisování, a to pomocí zařízení, které je v kanceláři denně používáno.


Formulář nezávazné poptávky

Zadejte prosím Váš e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat.